Програмою лояльності можуть скористатися покупці, які вказали на свій емейл під час оформлення замовлення. Особистий аккаун, як і накопичувальна знижка прив'язані до емейлу, якщо покупець хоче накопичувати знижку, емейл необхідно вказувати завжди однаковий.
Якщо у Вас змінився емейл на новий та Ви хочете прив'язати свої старі замовлення до нового, Вам необхідно написати свій "старий емейл" та "новий емейл", і надіслати нам на пошту etnokotstore@gmail.com

Як розраховується знижка:
1. При накопиченні або розміщенні замовлення на загальну суму 1000 гривень, без урахування доставки, клієнт отримує вічну знижку 5%.
2. При накопиченні чи розміщенні замовлення на загальну суму 2000 гривень, без урахування доставки, клієнт отримує вічну знижку 10%.*
3. Якщо клієнт робить єдине замовлення на більш ніж 1000 грн. він автоматично отримує 5% знижки на це замовлення, і ці 5% знижки закріплюються за ним як постійна знижка до накопичення 2000грн.
4. Якщо клієнт робить єдине замовлення на більш ніж 2000 грн. він автоматично отримує 10% знижки на це замовлення, і ці 10% знижки закріплюються за ним як постійна знижка назавжди.

Знижка закріплюється за покупцем після оплати замовлення (стосується пунктів 1. та 2.).
Наприклад, якщо у Вас вже сплачено замовлення загальною сумою на 700 грн. і ви робите нове замовлення, наприклад, на 400грн., знижка 5% буде закріплена за Вами лише після оплати замовлення на 400грн. та буде надано на наступне замовлення.

* Знижки не поширюються на акційний та знижений у ціні товар.
* Знижка не поширюється на доставку.